Kā iepirkties

Preču izvietojums lapā

Visas preces ir izvietotas galvenajās sadaļās. Sadaļas norāda preču pielietojumu. (Furnitūra, instrumenti, utt...) Sadaļās visas preces ir sakārtotas grupās un apakšgrupās. Apakšgrupās preces ir izvietotas režģa skatā, bet var pārslēgt preču izvietojumu saraksta režīmā.

Preču meklēšana

Preces var sašķirot pēc cenas vai pēc nosaukuma. Kā arī izmantot filtrus, kas atvieglos sameklēt preces ar kādu vienotu parametru (piemēram: krāsu , materiālu utt...) Jūsu ērtīpai, tik pidāvāts rīks ar bīdāmiem kursoriem, ar kura palīdzību iespējams atlasīt preces noteiktās cenu robežās. (Piem: robežās no 0.20Ls līdz 0.5Ls) Ātrajai meklēšanai var izmantot meklētāju, kur ierakstot preces nosaukuma daļu vai kāda parametra daļu, jums tiks piedāvātas preces, kas satur meklēto frāzi vai lielumu

Preces apskatīšana

Izvēlieties preci no preču režģa vai saraksta. Uzspiežot uz izvēlēto preci, var tikt pie papildus informācijas, kā arī apskatīt palielinātu preces attēlu un skici.

Preču iegāde

Lai iegādātos preces, ir nepieciešams reģistrēties kā klientam mūsu interneta veikalā. Spiežot pogu "Pievienot grozam", Jums tiks piedāvāta iepēja piereģistrēties vai ienākt, ja esat jau reģistrējies. Pievienot grozam var preces no dažādām preču grupām. Lai veiktu pirkumu, jādodas uz sadaļu "Mans grozs" un jāspiež  "Pasūtīt" Uzreiz pēc preces pasūtīšanas, Jūs saņemsiet informāciju par pasūtīto preci uz Jūsu norādīto e-pastu. Mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums iespējami ātrākā laikā, lai apstiprinātu pasūtījumu un vienotos ar Jums par preces apmaksas un saņemšanas kārtību.

Reģistrēšanās

Reģistrēties ir iespējams kā privātpersonai, vai kā juridiskai personai. Obligāti aizpildānie lauki ir norādīti ar sarkanām atzīmēm. Reģistrējoties kā juridiskai personai un noslēdzot līgumu, ir iespējama pēcapmaksa.

Darbības ar groziem

Jūsu ērtībai tiek dota iespēja saglabāt iepirkuma grozus, piešķirot tiem atšķirīgus nosaukumus. Šādā veidā Jūs ātrāk varat veikt aktuālo preču atkārtotu pasūtīšanu. Vai arī saglabāt iepirkumu grozu un pasūtīt preces vēlāk.
+371 26699227