Atpakaļ Par uzņēmumu

Par mums


SIA „Daiļrade Koks" dibināta 1994. gadā un šobrīd kļuvusi par vienu no vadošajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma panākumu pamatā ir ilggadēja un veiksmīga sadarbība ar Vācijas, Dānijas, Somijas, ASV un citu valstu mēbeļu importētājiem un katalogiem, kas ir ļāvis katru gadu palielināt eksporta apjomu un uzņēmuma apgrozījumu.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no masīva priedes un bērza koka, kā arī no krāsota MDF un finierētas skaidu plātnes. Pēc klienta izvēles izstrādājumi var būt lakoti, beicēti, eļļoti, vaskoti vai krāsoti.

Uzņēmuma produkciju var apskatīt un iegādāties firmas veikalā "Čiekurs" .

Līdzās mēbeļu ražošanai uzņēmums nodarbojas ar mēbeļu furnitūras un apdares materiālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Mūsu kompānija uzsāka importēt mēbeļu furnitūru un apdares materiālus, lai nodrošinātu pašu ražošanu. Drīz pēc tam tika atvērts veikals "Viss mēbelēm" un šobrīd esam vairumtirgotājs, kas apgādā aptuveni 50% vietējā Latvijas tirgus mēbeļu ražotājus ar mēbeļu furnitūru un apdares materiāliem. Mūsu galvenie partneri:

+371 26699227